Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ZTM powinno w takiej sytuacji zadbać przedewszystkim o to by połączenia były tak zaplanowane aby można było  sprawnie korzstać z przesiadek
  • Ten rozsądny postulat jest mało realny, szczególnie według niedzielnego "wakacyjnego" rozkładu jazdy. Oto przykład: Na ul. Turystycznej ("za torem") niektóre kursy linii nr 2 oraz nr 22 (niemalże) dublowały się (w takich realiach nawet około 10 minut "przerwy" to bardzo mało, a potem trzeba czekać prawie godzinę). Podobnie może być także w innych miejscach (rejonach) - szczególnie na przedmieściach (nawet tak gęsto zaludnionych, jak rejon ul. Dożynkowej od Al. Spółdzielczości Pracy do ul. Bluszczowej).
  • Apeluję do Pana Redaktora o korektę: Wakacyjny rozkład jazdy linii nr 2 w niedziele przewiduje (od kilku laty) więcej kursów, niż rozkład niedzielny "w roku szkolnym" - kursy co 50 minut (a nie co godzinę). Co ważne, takie "zagęszczenie kursów" okazywało się niefunkcjonalne - z uwagi na brak rozsądnych przesiadek (czy to na linię nr 2, czy to z linii nr 2).
 Panie Januszu- jest jeszcze linia nr 922 (nowość!), która tuż po 7 zbiera pasażerów właśnie "zza toru" (2 kursy- 1 z Pliszczyna, 1 z Turki, spotykają się w Wólce [o 6:55 i 7:01] i jadą dalej po trasie 2/22 na PKS), umożliwiając im dobry dojazd do Lublina... ale za to powroty to będzie koszmar!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-Ja to proszę pana mam bardzo dobre połączenie.Wstaję rano, za piętnaście trzecia. Latem to już widno.Za piętnaście trzecia jestem ogolony, bo golę się wieczorem,śniadanie jadam na kolację,więc tylko wstaję i wychodzę. -No ubierasz się pan -W płaszcz jak pada.Opłaca mi się rozbierać po śniadaniu? -Aaaa...fakt. -Do PKS mam pięć kilometry.O czwartej za piętnaście jest PKS. -I zdanżasz Pan? -Nie, ale i tak mam dobrze, bo jest przepełniony i nie zatrzymuje się. Przystanek idę do mleczarni, to jest godzinka. Potem szybko wiozą mnie do Szymanowa.Mleko, wiesz pan, ma najszybszy transport, inaczej się zsiada. W Szymanowie zsiadam, znoszę bańki i łapię EKD. Na Ochocie w elektryczny, do Stadionu. A potem to mam już z górki, bo tak:119, przesiadka w trzynastkę, przesiadka w 345 i jestem w domu. To znaczy w robocie. I jest za piętnaście siódma. To jeszcze mam kwadrans.To jeszcze sobie obiad jem w bufecie.To po fajrancie już nie muszę zostawać,żeby jeść, tylko prosto do domu i góra 22.50 jestem z powrotem. Golę się, jem śniadanie i idę spać ;))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta rzecz to drobnostka w porównaniu do tego co może nadejść po tegorocznych wyborach prezydenckich w Polsce --------------------->> wyszukiwarka : " Google : " Samobójczy scenariusz dla Polski - amerykańskie bomby atomowe w Polsce. Proroctwo Daniela i apel modlitewny " ________ "Cudowny zegar - 100 % dowód na istnienie Boga"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dociśnięte samorządy, gdzie nie pojedziesz drożyzna. To efekt populistycznego rozdawnictwa, który suma sumarum spadnie na samorządy czyli zwykłych ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym mieście potrzebna jest rewolucja ludzi uczciwych. Żyjemy w mieście dawnej guberni rosyjskiej. Wot wsia prawda. Autobusów ubywa, drzew ubywa, smogu przybywa, przybywa apartamentów dla milionerów (nie tylko mieszkań) dla których za nasze pieniądze bez udziału inwestorów buduje się infrastrukturę. Oczywiście nic nie za darmo. Ktoś na tym musi pewnie zyskać. Potem niektórzy decydenci nie mogą doliczyć się ile mają mieszkań, a co cwańsi rezygnują ze stanowisk, w których trzeba składać oświadczenia majątkowe, ale żyją z usług pośrednictwa między klientami a byłymi kolegami lub byłymi podwładnymi. Oczywiście legalnie. Wystawiają faktury. Pamiętacie jak Żeromski w "Syzyfowych pracach" opisał w pierwszym rozdziale, że aby się dodać do gimnazjum trzeba było wziąć korki u tego a nie innego nauczyciela? Mechanizmy te same, tylko ludzie się zmienili i bardziej wyrafinowane mechanizmy. Żeromski o ile pamiętam, nie napisał, że otrzymał fakturę vatowską.
 Czy to nie jest przypadkiem o Panu Kowalczyku? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Reasumując - mało autobusów, za to dużo bus-pasów. Przecież to takie logiczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś pensje Malca i Fulary nie maleją, wprost przeciwnie w tym mieście bardzo docenia się Prezesów i Dyrektorów miejskich spółek które generują największe straty, rączka, rączkę myje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś pensje Malca i Fulary nie maleją, wprost przeciwnie w tym mieście bardzo docenia się Prezesów i Dyrektorów miejskich spółek które generują największe straty,  rączka, rączkę myje.
  P.Pruszek z PISu to dawno po 40 tysi miesięcznie zarabia , kto zabroni???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję przyjąć uchwałę o tym że Lublin wolny od komunikacji miejskiej i że ulicę dla samochodów osobowych precz z autobusami i trolejbusami ich brak to mniejsze korki i więcej kasy w budżecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Źle to wygląda panie żuk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buspasy będą swiecic pustkami, a samochody bedą stały w korkach po kilka kilometrów.
Po bus-pasach będą śmigać teslami za 200-300k deweloperzy i inni Ludzie z Wypchanymi Portfelami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin miasto inspiracji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Owadzie, rozliczymy Cię 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie rządzą deweloperzy i lokalna oligarchia. Im komunikacja nie jest potrzebna, więc nic dziwnego, że się ją likwiduje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze sie taki nie urodził co by wszystkim dogodził
Urodził się specjalista od "dogadzania" oligarchom. To bardzo poważny problem.
Poważnym problemem jest stan twojego umysłu
A twoim problemem jest bycie ratuszowym trollem.
Myślisz głupcze że jak ktoś nie jest PiSowskim trollem to od razu musi być ratuszowym. W tym mieście mieszka wiele tysięcy normalnych ludzi, a wy PiSowskie trolle jesteście marginesem społacznym
Poszukaj sobie normalnej pracy ratuszowy trollu. Otwierają właśnie przetwórnię drobiu w Lublinie. W sam raz praca dla ciebie na miarę twoich intelektualnych możliwości.
 Ty pisowski trollu nie nadajesz się nawet do zamiatania ulic. Masz intelekt kaczki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze sie taki nie urodził co by wszystkim dogodził
Urodził się specjalista od "dogadzania" oligarchom. To bardzo poważny problem.
Poważnym problemem jest stan twojego umysłu
A twoim problemem jest bycie ratuszowym trollem.
Myślisz głupcze że jak ktoś nie jest PiSowskim trollem to od razu musi być ratuszowym. W tym mieście mieszka wiele tysięcy normalnych ludzi, a wy PiSowskie trolle jesteście marginesem społacznym
Poszukaj sobie normalnej pracy ratuszowy trollu. Otwierają właśnie przetwórnię drobiu w Lublinie. W sam raz praca dla ciebie na miarę twoich intelektualnych możliwości.
Ty pisowski trollu nie nadajesz się nawet do zamiatania ulic. Masz intelekt kaczki
 Coś ci się pomyliło. Ja jestem lewakiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lanie wody na młyn. Jedno jest wiadome, że cięcia nastąpiły po konflikcie z Warbusem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obcinają kursy,zmieniają trasy bez sensu, nie wymieniają gruchotów na nowe,na siłę robią buspasy bo kase trzeba wydać ale każą ludziom przesiadać się z osobowych na autobusy!!! Gdzie tu logika?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozwiązać całkiem to dziadostwo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze sie taki nie urodził co by wszystkim dogodził
Urodził się specjalista od "dogadzania" oligarchom. To bardzo poważny problem.
Poważnym problemem jest stan twojego umysłu
A twoim problemem jest bycie ratuszowym trollem.
Myślisz głupcze że jak ktoś nie jest PiSowskim trollem to od razu musi być ratuszowym. W tym mieście mieszka wiele tysięcy normalnych ludzi, a wy PiSowskie trolle jesteście marginesem społacznym
Poszukaj sobie normalnej pracy ratuszowy trollu. Otwierają właśnie przetwórnię drobiu w Lublinie. W sam raz praca dla ciebie na miarę twoich intelektualnych możliwości.
Ty pisowski trollu nie nadajesz się nawet do zamiatania ulic. Masz intelekt kaczki
Coś ci się pomyliło. Ja jestem lewakiem.
 PiS to partia klero-komunistyczna więc wszystko się zgadza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 13

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...